Yritys
Avoimet työpaikat
Yhteystiedot

mcare Oulu ›


Aittatori 21 (Rantakatu 6)
90100 Oulu
Ma-Pe 9-17
oulu@mcare.fi

mcare Lielahti - Tampere


Prisma-keskus
Digiman Oy:n yhteydessä
Turvesuonkatu 2
33400 Tampere
Ma-Pe 9-20, La 10-17
lielahti@digiman.fi

mcare Mylly - Raisio ›


HUOM! Suljetaan toistaiseksi 29.3 alkaen

Kauppakeskus Mylly
Digiman Oy:n yhteydessä
Myllynkatu 1
21280 Raisio
Ma-Pe 10-21, La 10-19 ja Su 10-19
huolto.raisio@digiman.fi

mcare Seppä - Jyväskylä


HUOM! Suljetaan toistaiseksi 29.3 alkaen

Kauppakeskus Seppä
Digiman Oy:n yhteydessä
Ahjokatu 5
40320 Jyväskylä
Ma-Pe 10-20, La 10-18 ja Su 11-18
jyvaskyla@digiman.fi

mcare Kamppi - Helsinki ›


HUOM! Aukiolo muuttuu 1.4.2020.
1.4 alkaen rajoitettu aukiolo 11-14.
Ruoholahdenkatu 8
00180 Helsinki
Ma-Pe 11-14
helsinki@mcare.fi

mcare Stockmann - Helsinki ›


Toistaiseksi suljettu.
Power Stockmann yhteydessä
Aleksanterinkatu 52
00100 Helsinki
Ma-Pe 10-18 ja La 10-18
huolto.stockmann@mcare.fi

mcare Matkus - Kuopio


HUOM! Suljetaan toistaiseksi 29.3 alkaen

Kauppakeskus Matkus
Digiman Oy:n yhteydessä
Matkuksentie 60
70800 Kuopio
Ma-Pe 10-21, La 10-19 ja Su 11-18
huolto.kuopio@digiman.fi

mcare Ratina - Tampere


HUOM! Toistaiseksi suljettu

Kauppakeskus Ratina
Digiman Oy:n yhteydessä
Vuolteenkatu 1
33100 Tampere
Ma-Pe 10-20, La 10-18 ja Su 12-17
ratina@digiman.fi

mcare Tampere ›


Puutarhakatu 10
33210 Tampere
Suljettu
tampere@mcare.fi

mcare Ideapark - Lempäälä


Toistaiseksi suljettu. Asiakkaille suositellaan laitteen toimittamista huoltoon postitse.
Ideapark Lempäälä
Digiman Oy:n yhteydessä
Ideaparkinkatu 4
37570 Lempäälä
Ma-Pe 10-20, La 10-20 ja Su 12-18
ideapark@digiman.fi

mcare Hansa - Turku


HUOM! Suljetaan toistaiseksi 29.3 alkaen

Kauppakeskus Hansa
Digiman Oy:n yhteydessä
Aurakatu 12A
20100 Turku
Ma-Pe 9-20, La 10-19 Su 12-18
hansa@digiman.fi

Huoltoja koskevat tiedustelut

Huoltotiedustelut toimipaikkojen sähköposteihin alla olevalla lomakkeella

Asiakaspalvelu

0600 418 712

(1,82€/min + ppvm)

Yhteydenotto