Yritys
Avoimet työpaikat
Yhteystiedot

Helsinki ›


Ruoholahdenkatu 8
00180 Helsinki
Ma-Pe 9-18
helsinki@mcare.fi

Oulu ›


Aittatori 21 (Rantakatu 6)
90100 Oulu
Ma-Pe 9-17
oulu@mcare.fi

Lielahti / Prisma-keskus ›


Digiman Oy:n yhteydessä
Turvesuonkatu 2
33400 Tampere
Ma-Pe 8-19, La 10-17
Maksutavat: Visa, Mastercard ja käteinen
lielahti@digiman.fi

Kauppakeskus Seppä ›


Digiman Oy:n yhteydessä
Ahjokatu 5
40320 Jyväskylä
Ma-Pe 10-20, La 10-18 ja Su 11-18
Maksutavat: Visa, Mastercard ja käteinen
jyvaskyla@digiman.fi

Jyväskylä ›


HUOM!! Jyväskylässä 12-25.8 palvelee kauppakeskus Sepän toimipiste. iLaakson yhteydessä toimiva toimipiste on tällä välillä suljettuna.
iLaakso Oy:n yhteydessä
Vapaaherrantie 2
40100 Jyväskylä
Ma-Pe 9-17
jyvaskyla@mcare.fi

Kauppakeskus Ratina ›


Digiman Oy:n yhteydessä
Vuolteenkatu 1
33100 Tampere
Ma-Pe 10-20, La 10-18 ja Su 12-17
Maksutavat: Visa, Mastercard, Käteinen
ratina@digiman.fi

Kauppakeskus Mylly ›


Digiman Oy:n yhteydessä
Myllynkatu 1
21280 Raisio
Ma-Pe 10-21, La 10-19 ja Su 10-19
Maksutavat: Visa, Mastercard, Käteinen
huolto.raisio@digiman.fi

Kauppakeskus Matkus ›


Digiman Oy:n yhteydessä
Matkuksentie 60
70800 Kuopio
Ma-Pe 10-21, La 10-19 ja Su 11-18
Maksutavat: Visa, Mastercard ja käteinen
huolto.kuopio@digiman.fi

Tampere ›


Puutarhakatu 10
33210 Tampere
Ma-Pe 9-17
tampere@mcare.fi

Ideapark Lempäälä ›


Digiman Oy:n yhteydessä
Ideaparkinkatu 4
37570 Lempäälä
Ma-Pe 10-20, La 10-20 ja Su 12-18
Maksutavat: Visa, Mastercard, Käteinen
ideapark@digiman.fi

Kaleva / Prisma-keskus ›


Digiman Oy:n yhteydessä
Sammonkatu 75
33540 Tampere
Ma-Pe 9-20, La 10-17
Maksutavat: Visa, Mastercard, Käteinen
kaleva@digiman.fi

Asiakaspalvelu

Huoltotiedustelut toimipaikkojen sähköposteihin alla olevalla lomakkeella

Tekninen tuki

0600 418 712

(1,82€/min + ppvm)

Yhteydenotto