Yritys
Avoimet työpaikat
Yhteystiedot

mcare Oulu


Aittatori 21 (Rantakatu 4-6 varrella)
90100 Oulu
Ma-Pe 09-17
oulu@mcare.fi

Sisäänkäynissä portaat

Apple-laitteiden huolto

Nokia-laitteiden vastaanotto

Huawei-laitteiden vastaanotto

OnePlus-laitteiden vastaanotto

mcare Jumbo - Vantaa


Kauppakeskus Jumbo
Digiman Oy:n yhteydessä
Vantaanportinkatu 3
01510 Vantaa
Huolto Ma-Pe 10-18
Digiman Ma-Pe 09-21, la 09-21 ja su 11-21
jumbo@digiman.fi

Esteetön kulku myymälään

Apple-laitteiden huolto (Mac vain vastaanotto)

Nokia-laitteiden vastaanotto

Huawei-laitteiden vastaanotto

OnePlus-laitteiden vastaanotto

mcare Ratina - Tampere


Kauppakeskus Ratina
Digiman Oy:n yhteydessä
Vuolteenkatu 1
33100 Tampere
Ma-Pe 10-20, La 10-18 ja Su 12-17
ratina@digiman.fi

Esteetön kulku myymälään

Apple-laitteiden huolto

Nokia-laitteiden vastaanotto

Huawei-laitteiden huolto

OnePlus-laitteiden huolto

mcare Mylly - Raisio


Kauppakeskus Mylly
Digiman Oy:n yhteydessä
Myllynkatu 1
21280 Raisio
Ma-Pe 10-20, La 11-19 ja Su 12-18
huolto.raisio@digiman.fi

Esteetön kulku myymälään

Apple-laitteiden huolto (Mac vain vastaanotto)

Nokia-laitteiden vastaanotto

Huawei-laitteiden huolto

OnePlus-laitteiden vastaanotto

mcare Kamppi - Helsinki


Ruoholahdenkatu 8
00180 Helsinki
Ma-Pe 10-17
helsinki@mcare.fi

Esteetön kulku myymälään

Apple-laitteiden huolto (Mac vain vastaanotto)

Nokia-laitteiden vastaanotto

Huawei-laitteiden vastaanotto

OnePlus-laitteiden huolto

mcare Lielahti - Tampere


Prisma-keskus
Digiman Oy:n yhteydessä
Turvesuonkatu 2
33400 Tampere
Ma-Pe 10-19, La 10-17
lielahti@digiman.fi

Esteetön kulku myymälään

Apple-laitteiden huolto (Mac vain vastaanotto)

Nokia-laitteiden vastaanotto

Huawei-laitteiden vastaanotto

OnePlus-laitteiden vastaanotto

mcare Matkus - Kuopio


Kauppakeskus Matkus
Digiman Oy:n yhteydessä
Matkuksentie 60
70800 Kuopio
Ma-Pe 11-19 La 10-18 ja Su 11-18
huolto.kuopio@digiman.fi

Esteetön kulku myymälään

Apple-laitteiden huolto (Mac vain vastaanotto)

Nokia-laitteiden vastaanotto

Huawei-laitteiden huolto

OnePlus-laitteiden vastaanotto

mcare Stockmann - Helsinki


Toistaiseksi suljettu!

Power Stockmann yhteydessä
Aleksanterinkatu 52
00100 Helsinki
Ma-Pe 10-20, La 10-19, Su 12-18
huolto.stockmann@mcare.fi

Esteetön kulku myymälään

Vain huoltoon toimitus ja nouto

mcare Hansa - Turku


Kauppakeskus Hansa
Digiman Oy:n yhteydessä
Aurakatu 12A
20100 Turku
Ma-La 10-18, Su 12-16
hansa@digiman.fi

Esteetön kulku myymälään

Apple-laitteiden huolto (Mac vain vastaanotto)

Nokia-laitteiden vastaanotto

Huawei-laitteiden huolto

OnePlus-laitteiden vastaanotto

mcare Seppä - Jyväskylä


Kauppakeskus Seppä
Digiman Oy:n yhteydessä
Ahjokatu 5
40320 Jyväskylä
Ma-Pe 10-20, La 10-18 ja Su 11-18
jyvaskyla@digiman.fi

Esteetön kulku myymälään

Apple-laitteiden huolto

Nokia-laitteiden vastaanotto

Huawei-laitteiden huolto

OnePlus-laitteiden vastaanotto

Huoltoja koskevat tiedustelut

Huoltotiedustelut toimipaikkojen sähköposteihin alla olevalla lomakkeella

Asiakaspalvelu

0600 418 712

(1,82€/min/ alkava minuutti + ppvm)

Yhteydenotto