Yritys
Avoimet työpaikat
Yhteystiedot

mcare Oulu ›


Aittatori 21 (Rantakatu 6)
90100 Oulu
Ma-Pe 9-17
oulu@mcare.fi

mcare Lielahti - Tampere


Prisma-keskus
Digiman Oy:n yhteydessä
Turvesuonkatu 2
33400 Tampere
Ma-La 10-18
lielahti@digiman.fi

mcare Mylly - Raisio ›


Kauppakeskus Mylly
Digiman Oy:n yhteydessä
Myllynkatu 1
21280 Raisio
Ma-Pe 10-21, La 10-19 ja Su 10-19
huolto.raisio@digiman.fi

mcare Seppä - Jyväskylä


Kauppakeskus Seppä
Digiman Oy:n yhteydessä
Ahjokatu 5
40320 Jyväskylä
Ma-Pe 10-18, La 11-17 ja Su Suljettu
1.7. alkaen Arkisin (ma-pe) 11:00-19:00
jyvaskyla@digiman.fi

mcare Kamppi - Helsinki ›


1.4 alkaen rajoitettu aukiolo 11-16.
Ruoholahdenkatu 8
00180 Helsinki
Ma-Pe 11-16
helsinki@mcare.fi

mcare Stockmann - Helsinki ›


Toistaiseksi suljettu.
Power Stockmann yhteydessä
Aleksanterinkatu 52
00100 Helsinki
Ma-Pe 10-18 ja La 10-18
huolto.stockmann@mcare.fi

mcare Matkus - Kuopio


HUOM! Suljetaan toistaiseksi 29.3 alkaen

Kauppakeskus Matkus
Digiman Oy:n yhteydessä
Matkuksentie 60
70800 Kuopio
Ma-Pe 10-21, La 10-19 ja Su 11-18
huolto.kuopio@digiman.fi

mcare Ratina - Tampere


Kauppakeskus Ratina
Digiman Oy:n yhteydessä
Vuolteenkatu 1
33100 Tampere
Ma-La 12-18
ratina@digiman.fi

mcare Ideapark - Lempäälä


Ideapark Lempäälä
Digiman Oy:n yhteydessä
Ideaparkinkatu 4
37570 Lempäälä
Ma-Pe 10-19, La 10-18
ideapark@digiman.fi

mcare Hansa - Turku


HUOM! Suljetaan toistaiseksi 29.3 alkaen

Kauppakeskus Hansa
Digiman Oy:n yhteydessä
Aurakatu 12A
20100 Turku
Ma-Pe 9-20, La 10-19 Su 12-18
hansa@digiman.fi

Huoltoja koskevat tiedustelut

Huoltotiedustelut toimipaikkojen sähköposteihin alla olevalla lomakkeella

Asiakaspalvelu

0600 418 712

(1,82€/min + ppvm)

Yhteydenotto