Yritys
Avoimet työpaikat
Yhteystiedot

Helsinki ›


Ruoholahdenkatu 8
00180 Helsinki
Ma-Pe 09-18
Maksutavat: Mash, Visa, Mastercard
(Emme hyväksy käteistä Helsingissä enää 1.5.2019 alkaen)
helsinki@mcare.fi

Oulu ›


Aittatori 21
(Rantakatu 6)
90100 Oulu
Ma-Pe 09-17
Maksutavat: Mash, Visa, Mastercard
oulu@mcare.fi

Lielahti / Prisma-keskus ›


Turvesuonkatu 2
Digiman Oy:n yhteydessä
33400 Tampere
Ma-Pe 08-19, la 10-17
Maksutavat: Visa, Mastercard ja käteinen
lielahti@digiman.fi

Kauppakeskus Seppä ›


Ahjokatu 5
Digiman Oy:n yhteydessä
40320 Jyväskylä
Ma-Pe 10-20, la 10-18 ja su 11-18
Maksutavat: Visa, Mastercard ja käteinen
jyvaskyla@digiman.fi

Jyväskylä ›


HUOM! Viikoilla 20 ja 21 Vapaaherrantien sijaan Jyväskylässä palvelee mcare Seppä. Vapaaherrantie 2
iLaakso Oy:n yhteydessä
40100 Jyväskylä
Ma-Pe 09-17
Maksutavat: Mash, Visa, Mastercard, Käteinen
jyvaskyla@mcare.fi

Kauppakeskus Ratina ›


Vuolteenkatu 1
Digiman Oy:n yhteydessä
33100 Tampere
Ma-Pe 10-20, la 10-18 ja su 12-17
Maksutavat: Visa, Mastercard, Käteinen
ratina@digiman.fi

Kauppakeskus Mylly ›


Myllynkatu 1
Digiman Oy:n yhteydessä
21280 Raisio
Ma-Pe 10-21, la 10-19 ja su 10-19
Maksutavat: Visa, Mastercard, Käteinen
huolto.raisio@digiman.fi

Kauppakeskus Matkus ›


Matkuksentie 60
Digiman Oy:n yhteydessä
70800 Kuopio
Ma-Pe 10-21, la 10-19 ja su 11-18
Maksutavat: Visa, Mastercard ja käteinen
huolto.kuopio@digiman.fi

Tampere ›


Puutarhakatu 10
(käynti kuninkaankadun puolelta)
33200 Tampere
Ma-Pe 09-17
Maksutavat: Mash, Visa, Mastercard, Käteinen
tampere@mcare.fi

Ideapark Lempäälä ›


Ideaparkinkatu 4
Digiman Oy:n yhteydessä
37570 Lempäälä
Ma-Pe 10-20, la 10-20 ja su 12-18
Maksutavat: Visa, Mastercard, Käteinen
ideapark@digiman.fi

Kaleva / Prisma-keskus ›


Sammonkatu 75
Digiman Oy:n yhteydessä
33540 Tampere
Ma-Pe 09-20, la 10-17
Maksutavat: Visa, Mastercard, Käteinen
kaleva@digiman.fi

Asiakaspalvelu

Huoltotiedustelut toimipaikkojen sähköposteihin alla olevalla lomakkeella

Tekninen tuki

0600 418 712

(1,82€/min + ppvm)

Yhteydenotto