Yritys
Avoimet työpaikat
Yhteystiedot

mcare Kamppi - Helsinki ›


Ruoholahdenkatu 8
00180 Helsinki
Ma-Pe 9-17
helsinki@mcare.fi

mcare Oulu ›


Aittatori 21 (Rantakatu 6)
90100 Oulu
Ma-Pe 9-17
oulu@mcare.fi

mcare Lielahti - Tampere


Prisma-keskus
Digiman Oy:n yhteydessä
Turvesuonkatu 2
33400 Tampere
Ma-Pe 8-19, La 10-17
lielahti@digiman.fi

mcare Seppä - Jyväskylä


Kauppakeskus Seppä
Digiman Oy:n yhteydessä
Ahjokatu 5
40320 Jyväskylä
Ma-Pe 10-20, La 10-18 ja Su 11-18
jyvaskyla@digiman.fi

mcare Jyväskylä ›


iLaakso Oy:n yhteydessä
Vapaaherrantie 2
40100 Jyväskylä
Ma-Pe 9-17
jyvaskyla@mcare.fi

mcare Ratina - Tampere


Kauppakeskus Ratina
Digiman Oy:n yhteydessä
Vuolteenkatu 1
33100 Tampere
Ma-Pe 10-20, La 10-18 ja Su 12-17
ratina@digiman.fi

mcare Mylly - Raisio ›


Kauppakeskus Mylly
Digiman Oy:n yhteydessä
Myllynkatu 1
21280 Raisio
Ma-Pe 10-21, La 10-19 ja Su 10-19
huolto.raisio@digiman.fi

mcare Matkus - Kuopio


Kauppakeskus Matkus
Digiman Oy:n yhteydessä
Matkuksentie 60
70800 Kuopio
Ma-Pe 10-21, La 10-19 ja Su 11-18
huolto.kuopio@digiman.fi

mcare Tampere ›


Puutarhakatu 10
33210 Tampere
Ma-Pe 9-17
tampere@mcare.fi

mcare Ideapark - Lempäälä


Ideapark Lempäälä
Digiman Oy:n yhteydessä
Ideaparkinkatu 4
37570 Lempäälä
Ma-Pe 10-20, La 10-20 ja Su 12-18
ideapark@digiman.fi

mcare Kaleva - Tampere


Kaleva / Prisma-keskus
Digiman Oy:n yhteydessä
Sammonkatu 75
33540 Tampere
Ma-Pe 9-20, La 10-17
kaleva@digiman.fi

mcare Hansa - Turku


Kauppakeskus Hansa
Digiman Oy:n yhteydessä
Aurakatu 12A
20100 Turku
Ma-Pe 9-20, La 10-19 Su 12-18
hansa@digiman.fi

Huoltoja koskevat tiedustelut

Huoltotiedustelut toimipaikkojen sähköposteihin alla olevalla lomakkeella

Asiakaspalvelu

0600 418 712

(1,82€/min + ppvm)

Yhteydenotto